2 600 Ft
Verne Gyula: A lángban álló szigettenger. Ford.: Huszár Imre. Bp.,én.,Franklin, 245+1 p. Negyedik kiadás. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.