1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Malot Hector: Elhagyottan. Ford.: Garády Viktor. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 215+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapokkal, az utolsó öt lap kijár.