17590.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Gulácsy Irén: Fekete vÅ‘legények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1930, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói aranyozott egészbÅ‘r-kötésben, kissé kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, az I. részben hiányzó cÃmlappal.