Fekete István 3 könyve: Köd; Bogáncs; Hajnál Badányban. Bp., 1957-1974... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000023/Fekete-Istvan-3-konyve-Kod-Bogancs-Hajnal-Badanyban-Bp-1957-1974-Mora-Kiadoi-papirk~II2541924
2541924
17502
409
Leírás: Fekete István 3 könyve: Köd; Bogáncs; Hajnál Badányban. Bp., 1957-1974, Móra. Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés, kissé kopott, sérült borítóval.
: tánczos_gábor