Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 441

17706.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fodor József: Jelenések évei. Versek. Bp., 1940., Almanach, 95+1 p. Kiadói papírkötés, a gerince részben elvált a borítótól.  A szerző, Fodor József (1898-1973) Baumgarten- és Kossuth-díjas költő, író, újságíró, műfordító által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
17707.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17708.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kincses Előd: Marosvásárhely fekete márciusa. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp.,1990,Püski. Kiadói papírkötésen, jó állapotban.
17709.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Loósz Vera-Gálfalvi István: Szerencsekönyv. hn., én., Fortuna Reklámügynökség - Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a könyvtest gerince elvált a borítótól.
17710.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tőkés Ildikó: Nagy a te hatalmad! Az élősködőktől való megszabadulás lehetőségei. hn., 2005, Péntek-ny. Kiadói papírkötés.
17711.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Székely góbéságok. Anekdoták és kacagtató históriák összegyűjtötték a budapesti Péterfy asztal vidám székely tagjai. Békéscsaba, 1990, Tevan.  Kiadói papírkötés.
17712.

Székely góbéságok. Anekdoták és kacagtató históriák összegyűjtötték a budapesti "Péterfy asztal' vidám székely tagjai. Békéscsaba, 1990, Tevan. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Macbeth. Shakespeare tragédiája. Ford.: Szász Károly. Péterfy Jenő magyarázataival és jegyzeteivel. Bp., 1892., Franklin. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel, néhány foltos lappal.
17713.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17714.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Francois Villon összes versei. Gyergyai Albert utószavával. Szász Endre illusztrációival. Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor fordításaival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült illusztrált papírtokban.
17715.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Sade Márki: Justine avagy az erény meghurcoltatása. Fordította és az utószót írta: Vargyas Zoltán. Palásti Erzsébet rajzaival. Bp.,1989, Európa. Kiadói papírkötés.
17716.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17717.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft