Fotó

Tételek száma: 430

Szutor jelzéssel: Kislány vödör fürdőben. 21x29 cm
13801.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1934 Sztereo üvegnegatívok: vegyesen vidéki települések, emberek, épületek 10 db
13802.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13803.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1900 Aratási csoportkép traktorral kartonon 36x24 cm
13806.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
5 db kabinetfotó Róth Béla szarvasi műterméből, keretezett is.
13807.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1940 16 db színes diapozitív magyarországi utazás képei: Duna, BMW, tájak, stb
13808.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1928 Az Egyesült Izzólámpa és Villamossági RT. emléklapja az 1928. évi világítástechnikai előadássorozat alkalmáéból fotó, háttérben reklámokkal 22x14 cm Kartonon
13809.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938-1939 Kirándulások fotóit tartalmazó album, összesen 60 db fotóval, közte több, már-már művészi fotóval, de a fotós azonosítatlan, a fotókon Bakonyt ábrázoló fotókkal, Csesznek várával, Czuha-patakkal, Gaja-szurdokkal, Kális-, és Tési-tó. Valamint budai - , börzsönyi és pilisi helyszíneket ábrázoló fotókkal: Zsíros-hegy, Nagyszínás, máriaremetei búcsú fotók (2 db), Klastrompuszta, Lepencze-patak, Szokolya, Dobogókői műút, Fekete kősziklák, Piliszentlélek (4 db).1 db Kassát ábrázoló fotóval. A Gulácsi-hegyet ábrázoló fotókon a Balatont ábrázoló helyszínekkel, összesen 40 db: Gulácsi-hegy(2 db), balatoni hajót ábrázoló fotók (2 db), Tapolcza (6 db), Badacsony (4 db, közte szőlőhegyoldallal), Badacsonytomaj (3 db), ecséri templomrom, Balatonrendes, Szigliget (10 db). Valamint a gulácsi-hegy oldalában készült fotókon cigányokról készült 3 db fotóval!!! Feliratozott, dátumozott fotók, kissé kopott aranyozott egészbőr kissé kopott fotóalbumban, 9x9 cm és 9x13 cm közötti méretben.
13810.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
13
Egy nagyobb borítéknyi vegyes régi és modern fotó, benne egy üres retró fotóalbummal
13811.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Egy doboznyi vegyes, régi és modern fotó
13812.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft