Zombori László (1937-): Reggel az ártéren. Olaj, farost, jelzett. Kere... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zombori-Laszlo-1937-Reggel-az-arteren-Olaj-farost-jelzett-Keretben-47x57cm~II2537155
2537155
10718
409
Leírás: Zombori László (1937-): Reggel az ártéren. Olaj, farost, jelzett. Keretben. 47x57cm
: pelikán_kristóf