Zé Kovács József (1951-): (...) Mackó és ... (női akt). Színes rézkarc... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ze-Kovacs-Jozsef-1951-Macko-es-noi-akt-Szines-rezkarc-papir-jelzett-szC3~II2514614
2514614
10715
409
Leírás: Zé Kovács József (1951-): (...) Mackó és ... (női akt). Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fa keretben, 11×8,5 cm
: pelikán_kristóf