Z. Gács György (1914-1978): Kalapos portré. Ceruza, papír. Jelzett. La... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Z-Gacs-Gyorgy-1914-1978-Kalapos-portre-Ceruza-papir-Jelzett-Lap-szele-serult-28-5x20~II2530041
2530041
10710
409
Leírás: Z. Gács György (1914-1978): Kalapos portré. Ceruza, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 28,5x20 cm
: scanner