Würtz Ádám (1927-1994): Mészöly Géza után. Rézkarc, papír, jelzett dúc... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Wurtz-Adam-1927-1994-Meszoly-Geza-utan-Rezkarc-papir-jelzett-ducon-uvegezett-serC3~II2536332
2536332
10703
409
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Würtz Ádám (1927-1994): Mészöly Géza után. Rézkarc, papír, jelzett dúcon, üvegezett sérült keretben 23x37,5 cm
: pelikán_kristóf