90 000 Ft
15
Vida Gábor (1937-2007): Jókedvű társaság. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent VG monogrammal (halványan). Proveniencia: Dorotheum aukció, 2019.06.24, 120. tétel. Dekoratív fa keretben. 50×60 cm / Oil on wood, signed lower right with VG monogram. Provenance: Dorotheum, 24.06.2019, pos. 120. 50x60 cm, framed.