Jildaz Migot (?-): Ablak a világra. Akril, papír. Jelzett. Plexiüvegez... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Jildaz-Migot-Ablak-a-vilagra-Akril-papir-Jelzett-Plexiuvegezett-fa-keretben-kisse-se~II2480832
2480832
10457
409
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Jildaz Migot (?-): Ablak a világra. Akril, papír. Jelzett. Plexiüvegezett fa keretben (kissé sérült plexivel). 50x40 cm
: pelikán_kristóf