Henger Antal: Art Deco ezüst váza tervrajz. Ceruza, zsírpapír. 26x18cm... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Henger-Antal-Art-Deco-ezust-vaza-tervrajz-Ceruza-zsirpapir-26x18cm-Kopott-uvegezett-faker~II2501698
2501698
10253
409
Leírás: Henger Antal: Art Deco ezüst váza tervrajz. Ceruza, zsírpapír. 26x18cm, Kopott üvegezett, fakeretben.
: pelikán_kristóf