160 000 Ft
432,43 EUR, 470,59 USD
Berki Viola (1932-): Hajógyár a Népszigetnél (Budapest). Olaj, vászon, jelzett. Reprodukálva: Kovács Zita: Berki Viola, Thorma János Múzeum, Halasi Múzeum Alapítvány, Berki Viola Közhasznú Alapítvány,, Kiskunhalas, 2013, 53. old. 17. képtáblaKissé sérült fa keretben, 65×80 cm / Oil on canvas, signed.