Andy Warhol (1928-1987): Superman Litográfia, papír. Sorszámozot 54/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá tanúsítvány. Lithography with attest 38,3x56,3 cm