Szandai Sándor (1903-1978): Párhuzamosok (cím nélkül), 1971. Alumíniumdomborítás, zománcfesték, jelzett, farost paszpartuban, sarkainál kartonra rögzítve. 30x22,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Szandai Sándor (1903-1978): Dinamikus formák. Monotípia, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 20,5x26 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Szántó Piroska (1913-1998): Íriszek. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 47×65 cm / Mixed technique on paper, signed, framed with glass.
Szántó Piroska (1913-1998): Trió. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 43,5×31 cm / Mixed technique on paper, signed, framed with glass.