Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2458289
10579
409
Sostarics Lajos (1896-1968): Budapest, Óbuda az 1960-as években. Akvarell, papír, jelzés nélkül, széteső keretben, 28x42 cm 2543215
10580
409
28000
Maximilian Spilhaczek (1876-1961): Portré, 1915. Olaj, vászon, jelzett, 69×56 cm / Maximilian Spilhaczek (1876-1961), Austrian painter: Portrait, 1915. Oil on canvas, signed. 69×56 cm 2483426
10581
409
24000
Stefanovits Péter (1947-): Nevelési tanácsok, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. V/V. számozással. Lap szélén apró foltokkal. 59x84 cm 2541421
10582
409
Stettner Béla (1928-1984): Parti emberek III. Színes rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban 12x15 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2506716
10583
409
22000
Sulyok Teréz (1959-): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 48x65 cm 2402073
10584
409
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Beteg sejt, 1971. Rézkarc, monotípia, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap széle vágott, 21,5×17 cm 2479018
10585
409
32000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Fluxus séta, 1991. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 42/50. 80x51 cm. 2543572
10586
409
55000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Menekülők. Linómetszet, papír, jelzett , paszpartuban, keret nélkül, 42×62 cm 2501764
10587
409
Sz. Kovács Géza: Havas táj 2006. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 29x41cm 2501767
10588
409
Sz. Kovács Géza: Férfi portré 2012. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 41x29cm 2535698
10589
409
30000
Szabó Dezső (1888-1971): Vidéki táj. 1927. Olaj, vászon. Jelzett, keretezett, 95x75cm 2536216
10590
409
Szabó Géza ( - ): Tájkép. Akvarell, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 30X22cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft