Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
9 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Gábor jelzéssel: Paprikaszedés. Akvarell, papír. Hátoldalán részben hiányos és nehezen olvasható felirattal (" (....) kiállítva a Mezőgazdasági Múzeum kerengőjében 1980-ban). Üvegezett fa keretben, 34x48 cm