Dörner jelzéssel: Moby Dick illusztráció (kajütben). Tempera, papír. D... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Dorner-jelzessel-Moby-Dick-illusztracio-kajutben-Tempera-papir-Dekorativ-uvegezett-s~II2533210
2533210
10816
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Dörner jelzéssel: Moby Dick illusztráció (kajütben). Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 22,5×17,5 cm
: pelikán_kristóf