Victoria csehszlovák porcelán fűszertartó szett, 5 db-os. Matricás, ir... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Victoria-csehszlovak-porcelan-fuszertarto-szett-5-db-os-Matricas-irizalo-reteggel-jelzet~II2496882
2496882
11382
408
Leírás: Victoria csehszlovák porcelán fűszertartó szett, 5 db-os. Matricás, irizáló réteggel, jelzett, kopottas, kis csorbával, m: 9 cm
: karap_norbert