Hollóházi porcelán angyalka, jelzett, matricás, matricázási hibával, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Hollohazi-porcelan-angyalka-jelzett-matricas-matricazasi-hibaval-kis-kopasnyomokkal-m-~II2528034
2528034
11319
408
Leírás: Hollóházi porcelán angyalka, jelzett, matricás, matricázási hibával, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm
: karap_norbert