Hollóházi, Szász Endre, 4 db porcelán. Váza m: 20 cm, tálka d: 8 és 15... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Hollohazi-Szasz-Endre-4-db-porcelan-Vaza-m-20-cm-talka-d-8-es-15-5cm-bonbonniere-13x9c~II2522215
2522215
11302
408
26000
Leírás: Hollóházi, Szász Endre, 4 db porcelán. Váza m: 20 cm, tálka d: 8 és 15,5cm, bonbonniere 13x9cm. Apró kopásokkal, pár lepattanással. Jelzett.
: karap_norbert