Herendi Viktória mintás, háncs nyomott kaspó. Kézzel festett, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-Viktoria-mintas-hancs-nyomott-kaspo-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-d18-5-~II2522176
2522176
11178
408
Leírás: Herendi Viktória mintás, háncs nyomott kaspó. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d:18,5 cm, m: 13,5 cm
: karap_norbert