Herendi (Óherendi) porcelán mélytányér, kézzel festett, jelzett, kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-Oherendi-porcelan-melytanyer-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-hajszalrepe~II2530834
2530834
11186
408
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Herendi (Óherendi) porcelán mélytányér, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d:
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: