Copeland Spode fácán mintás vintage taesüteményes tálka, matricás faja... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Copeland-Spode-facan-mintas-vintage-taesutemenyes-talka-matricas-fajansz-kopasnyomokkal-j~II2528118
2528118
11373
408
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Copeland Spode fácán mintás vintage taesüteményes tálka, matricás fajansz, kopásnyomokkal, jelzett, 23,5x16cm
: nagy_andras