Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2093256
31260
408
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1944. "Műegyetemi Lövészegyesület 1919" egyoldalas, hadifém sportplakett, hátoldalon gravírozva "1944". Szign.: Szoboszlay (44x31mm) T:1- 2493123
31261
408
Numizmatika
1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" bronzfokozatú Br lemezjelvény (32x27mm) T:1 2531761
31262
408
Numizmatika
1948. "Népi Bajnok / Asztalitenisz" zománcozott fém díjérem mellszalagon (35mm) T:2- 2453077
31263
408
Numizmatika
~1950. "Építők S.E." festett kerékpáros jelvény T:2 sérült tű 2525152
31264
408
3200
Numizmatika
1955. "Kinizsi S.E. Sportünnepély 1955" bronz kitűző (5x) T:1-,2 2531250
31265
408
Numizmatika
1959-1968. 6db-os sakk díjérem, jelvény tétel, közte szalagosak is T:2 2453074
31266
408
Numizmatika
~1960. "Építők" festett kerékpáros jelvény T:2 kis kopás 2531238
31267
408
Numizmatika
1978. "Népstadion Budapest NB. II. Bajnokság 1978. I." aranyozott Br plakett sérült, eredeti tokban. Ebben az idényben az NB II-es bajnokságot Salgótarjáni TC (SBTC) nyerte. (120x122mm) T:1- 2406553
31268
408
Numizmatika
~1980. "People to People Sports Committee" műgyantás fém sportjelvény (3x) T:1
~1980. "People to People Sports Committee" sports badges (3x) C:UNC 2508147
31269
408
Numizmatika
1982. "Felszabadulási Futóverseny Komárom 1982" kétoldalas öntött, bronz emlékérem (70mm) T:1- 2310163
31270
408
Numizmatika
1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas sport emlékérem (42,5mm) T:1- 2390289
31271
408
Numizmatika
1993. "Népstadion és intézményei - 1953-1993 40 év" jelzett Ag emlékérem (2x), dísztokban, számozott tanúsítványokkal (21,25g, 21,16g/0.925/36mm) T:1- (PP) patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft