~60db-os kitüntetésekből, jelvényekből, kitűzőkből, sport díjérmekből álló tétel, 4db törzsgárda-igazolvánnyal, főleg a szocialista időszakból származó darabok (néhány darab sérült). Közte 1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére + 1983. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 15 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon + DN "Önkéntes Határőr" zománcozott jelvény T:vegyes
Kis doboznyi vegyes magyar és főleg csehszlovák turista, motorosklub jelvény, sok eredeti műbőr tokkal, közte 1981. "Pannonia Nemzetközi Motoros Találkozó Sirok" Al plakett eredeti műbőr tokban (4x) (80x56mm) T:1-2