Svájc 1983. "200 éves a repülés" aranyozott, jelzett Ag emlékérem érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel (0.999) T:PP
Switzerland 1983. "200 jahre Luftfahrt" gilt, hallmarked Ag commemorative medallion in coin envelope, with stamp and cancellation (0.999) C:PP