Érmés és bankjegyes borítékok

Tételek száma: 165

Nagy-Britannia / Déli-Georgia és Déli-Sandwich-szigetek 1990. 2p felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Great Britain / South Georgia & South Sandwich Islands 1990. 2 Pence in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30285.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nauru benne Ausztrália 1990. 10c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:2  Nauru with Australia 1990. 10 Cents coin in envelope with stamp and cancellation, with German description C:XF
30286.

Kikiáltási ár:
800 Ft
NDK 1987. 5M Cu-Ni Nikolai Viertel felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 patina GDR 1987. 5 Mark Cu-Ni Nikolai Viertel in envelope with stamp and cancellation C:UNC patina
30287.

NDK 1987. 5M Cu-Ni "Nikolai Viertel" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel T:1 patina GDR 1987. 5 Mark Cu-Ni "Nikolai Viertel" in envelope with stamp and cancellation C:UNC patina

Kikiáltási ár:
800 Ft
Német Szövetségi Köztársaság 1950D 1M aranyozott Cu-Ni Grenzöffnung érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:2  FRG 1950D 1 Mark gilded Cu-Ni Grenzöffnung in coin envelope with stamps and cancellations C:XF
30288.

Német Szövetségi Köztársaság 1950D 1M aranyozott Cu-Ni "Grenzöffnung" érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:2 FRG 1950D 1 Mark gilded Cu-Ni "Grenzöffnung" in coin envelope with stamps and cancellations C:XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Német Szövetségi Köztársaság 1969F 5M Ag Gerhard Mercator érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:1 FRG 1969F 5 Mark Ag Gerhard Mercator in coin envelope with stamps and cancellations C:UNC
30289.

Német Szövetségi Köztársaság 1969F 5M Ag "Gerhard Mercator" érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:1 FRG 1969F 5 Mark Ag "Gerhard Mercator" in coin envelope with stamps and cancellations C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Német Szövetségi Köztársaság 1977D 2M Cu-Ni érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:2 Federal Republic Germany 1977D 2 Mark Cu-Ni in coin envelope with stamp and cancellation C:XF
30290.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
NSZK 1981F 2M Cu-Ni Theodor Heuss felbélyegzett borítékon, alkalmi bélyegzéssel T:1- GFR 1981F 2 Mark Cu-Ni Theodor Heuss in envelope with stamp C:AU
30291.

NSZK 1981F 2M Cu-Ni "Theodor Heuss" felbélyegzett borítékon, alkalmi bélyegzéssel T:1- GFR 1981F 2 Mark Cu-Ni "Theodor Heuss" in envelope with stamp C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
Német Szövetségi Köztársaság 1982D 5M Cu-Ni Johann Wolfgang von Goethe érme felbélyegzett borítékban T:1 Federal Republic Germany 1982D 5 Mark Cu-Ni Johann Wolfgang von Goethe coin in envelope with stamp and cancellation C:UNC
30292.

Német Szövetségi Köztársaság 1982D 5M Cu-Ni "Johann Wolfgang von Goethe" érme felbélyegzett borítékban T:1 Federal Republic Germany 1982D 5 Mark Cu-Ni "Johann Wolfgang von Goethe" coin in envelope with stamp and cancellation C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Német Szövetségi Köztársaság 1983. Concord 1683 - A német bevándorlás Amerikába 300 évfordulója jelzett Ag emlékérem, érmés borítékban bélyeggel és bélyegzéssel (0.999) T:PP hátlapon halvány patina Federal Republic Germany 1983. Concord 1683 - Einwanderung der Deutschen in Amerika hallmarked Ag commemorative medallion in coin envelope with stamp and cancellation (0.999) C:PP with faint patina on reverse
30293.

Német Szövetségi Köztársaság 1983. "Concord 1683 - A német bevándorlás Amerikába 300 évfordulója" jelzett Ag emlékérem, érmés borítékban bélyeggel és bélyegzéssel (0.999) T:PP hátlapon halvány patina Federal Republic Germany 1983. "Concord 1683 - Einwanderung der Deutschen in Amerika" hallmarked Ag commemorative medallion in coin envelope with stamp and cancellation (0.999) C:PP with faint patina on reverse

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Német Szövetségi Köztársaság 1984D 5M Cu-Ni Német Vámunió 150. évfordulója érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 Federal Republic Germany 1984D 5 Mark Cu-Ni 150th Anniversary - German Customs Union in coin envelope with stamps and cancellation C:UNC
30294.

Német Szövetségi Köztársaság 1984D 5M Cu-Ni "Német Vámunió 150. évfordulója" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 Federal Republic Germany 1984D 5 Mark Cu-Ni "150th Anniversary - German Customs Union" in coin envelope with stamps and cancellation C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Német Szövetségi Köztársaság 1984J 5M Cu-Ni Felix Bartholdy születésének 175. évfordulója érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 Federal Republic Germany1984J 5 Mark Cu-Ni 175th Anniversary - Birth of Felix Bartholdy in coin envelope with stamps and cancellation C:UNC  Krause KM#161
30295.

Német Szövetségi Köztársaság 1984J 5M Cu-Ni "Felix Bartholdy születésének 175. évfordulója" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 Federal Republic Germany1984J 5 Mark Cu-Ni "175th Anniversary - Birth of Felix Bartholdy" in coin envelope with stamps and cancellation C:UNC Krause KM#161

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Német Szövetségi Köztársaság 1985G 5M Cu-Ni 150 éves a Német Vasút érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1  Federal Republic Germany 1985G 5 Mark Cu-Ni 150th Anniversary - German Railroad in coin envelope with stamps and cancellation C:UNC Krause KM#163
30296.

Német Szövetségi Köztársaság 1985G 5M Cu-Ni "150 éves a Német Vasút" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 Federal Republic Germany 1985G 5 Mark Cu-Ni "150th Anniversary - German Railroad" in coin envelope with stamps and cancellation C:UNC Krause KM#163

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft