19118.
408. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, másodpercmutató nélkül, sérült számlap, nem jár, d: 4,5 cm, bruttó: 78,19 g