1968 2 db politikai, katonai térkép: A világ kommunista pártjai + A szövetséges hatalmak európai legfelső parancsnokságának hadszínterei. Bp., Kartográfiai Vállalat/Kossuth Könyvkiadó. Hajtva, 40,5x28 cm
cca 1934 ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., é.n., Magyar Királyi Állami Térképészet, VIII+176 p.+32 t.(térképek)+156+4 p. (névmutató.) Javított gerincű félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
1942 Magyarország állatállománya, megyénként darabszám ill. érték szerint. 1911 évi adatok. 1 : 1.000.000. Bp., Államtudományi Intézet. Hajtva, sérülésekkel, kissé foltos, 102,5x66 cm