11767.
408. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Császár Pál: Fülbevalós fej. Terrakotta, aranyozott, réz. Jelzett, hibátlan. 24 cm