Nyomtatványok

Tételek száma: 297

1933 Nemzeti Szociálista Magyar Munkáspárt országos politikai hetilapja, szerk.: Böszörmény Zoltán, II. évf. 2. sz., 1933. jan. 29.-febr. 5., benne Adolf Hitlert méltató, illetve antiszemita írásokkal, kissé sérült, 4 p.
14116.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14
1934 A cigánykirály - Kamara Mozgóképszínház színházi előadásának kis emlékfüzete
14117.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1934-1938 Ezermester, repülős újság 6 száma:  Ezermester. Ismeretterjesztő képes folyóirat. I. évf. 10. sz., 1934. nov. Szerk.: Jánosy István, Schinzel Ferenc, Jánosy Albert.;  Ezermester. Aviatikai és ismeretterjesztő képes folyóirat. II. évf. 5-6. sz. 1935. jun-jul., 8 sz. 1935. szept. Szerk.: Jánosy István, Jánosy Albert. ;  Ezermester. Repülés. Haladás. IV. évf. 9. sz., IV. évf. 11. sz. 1937. nov., V. évf. 7. sz. 1938. jul. Szerk.: Jánosy István, Jánosy Albert.  Rendkívül izgalmas korabeli fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal. Érdekes írásokkal. Eredeti papírkötésekben, változó állapotban.
14118.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1934-1980 3 db múzeumi bemutató füzet
14120.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1935 Adolf Hitler nagyméretű cigaretta gyűjtőkép, 1 db, 12×17 cm/ Large propaganda cigarette collector picture, Nazi propaganda, 12×17 cm
14121.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1936 Fővárosi Operettszínház műsorismertetője, 4p + 1 db szórólap
14122.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1938. nov. 10., Felvidék visszacsatolására rendezett ünnepélyre szóló meghívó, a Budapest-Herminamezői Keresztény Kör rendezésében, sarkaiban törésnyomokkal, néhány aláhúzással, 10x15,5 cm
14123.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A postai szállításból kitiltott vagy biróilag lefoglalt sajtótermékek jegyzéke. (Lezárva a P. R. T. 1938. évi 42-ik számával.) Jegyzetekkel, kiegészítésekkel ellátva. Bp., Madách Nyomda- és Könyvkiadóvállalat, 1938. Szakadt, hiányos papírkötésben.
14124.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938 Nagy Képes Friss Naptár az 1938-ik esztendőre. A Friss Ujság karácsonyi ajándéka. Bp., Hazai Hirlapkiadó Rt. (Általános Ny.). Fekete-fehér és színes illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel, sérült papírkötésben.
14125.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1938 Nemzeti Ujság XX. évf. 258. sz., 1938. nov. 13., kisebb sérülésekkel, 16 p.
14126.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
1938 Turáni Vadászok Országos Egyesületének Sashalmi Csoportjának meghívója magyar estre
14127.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938 Az Eucharisztikus Kongresszus csodálatos éjszakája..., írta: Huszár Károly volt miniszterelnök. Képekkel illusztrált élménybeszámoló kiadvány. Bp., Stephaneum-ny., 32 p. Tűzött papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, ritka + Budapest térképe, utcajegyzékkel, 34,5x24,5 cm
14128.

1938 "Az Eucharisztikus Kongresszus csodálatos éjszakája...", írta: Huszár Károly volt miniszterelnök. Képekkel illusztrált élménybeszámoló kiadvány. Bp., Stephaneum-ny., 32 p. Tűzött papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, ritka + Budapest térképe, utcajegyzékkel, 34,5x24,5 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft