Nyomtatványok

Tételek száma: 297

cca 1900 Velence, Szent Márk tér. Kézzel színezett nyomat, paszpartuban. Jelzés nélkül. 39x52 cm.
14054.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900 Februári német nyelvű naptárlap vadászjelenettel
14055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Eisenbahn Tientsin-Puckow (China): Vierachsiger durchgangwagen 3. Klasse, nyomat, paszpartuban, kis sérüléssel, 12×19 cm
14056.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
cca 1900 Kalapos hölgy portréja. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Az angol The Studio művészeti folyóiratból. Üvegezett fa keretben. 28×19,5 cm
14057.

cca 1900 Kalapos hölgy portréja. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Az angol "The Studio" művészeti folyóiratból. Üvegezett fa keretben. 28×19,5 cm

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1900 Montreaux óriás képeslap üvegezett keretben. 15x27 cm
14058.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1900-1910 Nagyméretű főkönyv, használatlan állapotban, Kanitz C. és Fiai Bp., márványozott lapélekkel, kissé kopott vászonborítóval, 46x31 cm
14059.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900-1910 Gemmák és kámeák, könyvillusztráció
14060.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
cca 1900-1910 New York City Wonder Views and Panoramic Scenes / New York-i látképek, album fekete-fehér fotókkal, 20 p., tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült, sarkán egérrágott, 26x18 cm
14061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1910 Hamburg, szecessziós album 24 db fekete-fehér képpel. Frankfurt a. M., Gerhard Blümlein & Co., papírkötésben, 23,5x19 cm
14062.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1920 Ricordo di Napoli, Firenze, Pompei, Roma. 4 db leporelló fekete-fehér fotókkal, díszes, litografált borítóval, kissé sérült állapotban, közte kettő elvált a borítótól
14063.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1900-1995 Közepes doboznyi vegyes papírrégiség tétel, sok modern képeslappal, kb. 200 db fotó, 1900 körüli Pompei leporellóval, kártyanaptárak stb. Átnézésre érdemes!
14064.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1901 Női hazai bál táncrend, akasztóval, hiányos, korának megfelelő állapotban.
14065.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft