Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 256

Fűz Veronika (1951-) DN Ivánovics György 1904-1980 emlékérem kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
30928.

Fűz Veronika (1951-) DN "Ivánovics György 1904-1980 emlékérem" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Iván István (1905-1968) 1966. Szigetvárért ezüstpatinázott Br plakett (80mm) T:1
30929.

Iván István (1905-1968) 1966. "Szigetvárért" ezüstpatinázott Br plakett (80mm) T:1

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Garamkeszi János (1936-2014) 1980. Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény ezüstpatinázott Br emlékérem (38mm) T:1-
30930.

Garamkeszi János (1936-2014) 1980. "Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény" ezüstpatinázott Br emlékérem (38mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gál Tamás 1988. Sitke öntött Br plakett (112mm) bársonnyal bevont talapzathoz rögzítve, hátoldalán akasztóval T:1-,2
30931.

Gál Tamás 1988. "Sitke" öntött Br plakett (112mm) bársonnyal bevont talapzathoz rögzítve, hátoldalán akasztóval T:1-,2

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Gerl Károly (1857-1907) / Reisner József (1859-1929) 1896KB Ferencz József I. K. A. Cs. és M. H. S. D. O. AP. KIR. / Az Ezredéves Országos Kiállítás körül szerzett kiváló érdemek jutalmául 896-1896 fémjelzetlen Ag emlékérem, peremen SCHLOESSER GERMAIN ÉS TSA COGNACGYÁROSNAK BUDAPEST körirattal, kopottas eredeti tokban (35,99g/39mm) T:1-
30932.

Gerl Károly (1857-1907) / Reisner József (1859-1929) 1896KB "Ferencz József I. K. A. Cs. és M. H. S. D. O. AP. KIR. / Az Ezredéves Országos Kiállítás körül szerzett kiváló érdemek jutalmául 896-1896" fémjelzetlen Ag emlékérem, peremen "SCHLOESSER GERMAIN ÉS TSA COGNACGYÁROSNAK BUDAPEST" körirattal, kopottas eredeti tokban (35,99g/39mm) T:1-

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Gömbös László (1926-) DN 1956 egyoldalas, öntött bronz plakett (122mm) T:1-
30933.

Gömbös László (1926-) DN "1956" egyoldalas, öntött bronz plakett (122mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1931. Róna József 1861-1931 egyoldalas bronz emlékplakett (45x69mm) T:1- hátlapon felszíni karcok HP 2636.
30934.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1931. "Róna József 1861-1931" egyoldalas bronz emlékplakett (45x69mm) T:1- hátlapon felszíni karcok HP 2636.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1932. Magyar Úszó Szövetség 1907-1932 bronz emlékérem LUDVIG gyártói jelzéssel, hátlapon ragasztónyom (60mm) T:1-,2
30935.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1932. "Magyar Úszó Szövetség 1907-1932" bronz emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon ragasztónyom (60mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1938. A SZENT ISTVÁN ÜNNEPEK EMLÉKÉRE plakett fém öntőformája, jelzetlen, Greff Lajos hagyatékából (135x135mm) T:1- kis patina
30936.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1938. "A SZENT ISTVÁN ÜNNEPEK EMLÉKÉRE" plakett fém öntőformája, jelzetlen, Greff Lajos hagyatékából (135x135mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Homonnay Jenő (1883-?) DN Szerb Antal Gimnázium és Leánygimnázium kétoldalas Br emlékérem (76mm) T:2
30937.

Homonnay Jenő (1883-?) DN "Szerb Antal Gimnázium és Leánygimnázium" kétoldalas Br emlékérem (76mm) T:2

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Horváth Sándor (1939-) 2008. Giacomo Puccini (1858-1924) születése 150. évfordulójára kétoldalas, öntött Br plakett (98mm) T:1-
30938.

Horváth Sándor (1939-) 2008. "Giacomo Puccini (1858-1924) születése 150. évfordulójára" kétoldalas, öntött Br plakett (98mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Józsa Gábor (1955-) DN Feketeházy János 1842-1927 - Szeged MDCCCLXXXIII egyoldalas, öntött bronz plakett (131mm) T:1-
30939.

Józsa Gábor (1955-) DN "Feketeházy János 1842-1927 - Szeged MDCCCLXXXIII" egyoldalas, öntött bronz plakett (131mm) T:1-

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft