Románia 1922. "I. Ferdinánd koronázása Gyulafehérvárott" Br emlékérem. Szign.: C. Kristescu (45mm) T:1-,2
Romania 1922. "FERDINAND REGELE ROMANIEI SI MARIA REGINA / INTAIUL REGE AL TUTUROR ROMANILOR INCOROANTU S'A LA ALBA-IULIA IN 15. X. 1922. (Coronation of Ferdinand I)" Br commemorative medallion. Sign.: C. Kristescu (45mm) C:AU,XF
Vatikán 1887. "XIII. Leó pápa / Megválasztásának 10. évfordulójára" fém emlékérem (51mm) T:2-
Vatican 1887. "Pope Leo XIII / 10th Year of the Election" metal medal (51mm) C:VF
Vatikán 1902. "XIII. Leó pápa pontifikátusának 25. évére" Br emlékérem. Szign.: Johnson (30mm) T:2,2-
Vatican 1902. "To the 25th Year of Pontificate of Pope Leo XIII" Br commemorative medallion. "LEO XIII PONT MAX AN XXV / PASTOR BONVS ANIMAM SVAM DAT PRO OVIBVS SVIS" Sign.: Johnson (30mm) C:XF,VF
DN 4xklf Br és ezüstözött Br emlékérem tétel, közte "II. János Pál" (2x) T:2,2-
NN 4xdiff Br and silvered Br medallion lot, within "John Paul II" (2x) C:XF,VF
Vegyes: NDK 1964. "Schwimmspartakiade" ezüstözött Br úszósport plakett, a Dynamo Dresden címerével (96mm) + Lengyelország 1983. "1983. IX. 9-12., Nemzetközi Léggömbverseny Lesznoban / 1783 - 1983" öntött Br emlékérem (80mm) T:XF patina
Mixed: GDR 1964. "Schwimmspartakiade" silvered Br swimming sport plaque, with the logo of Dynamo Dresden (96mm) + Poland 1983. "9-12 IX 1983., Międzynarodowe Zawody Balonowe Leszno (International Balloon Competition in Leszno) / 1783 - 1983" cast Br medallion (80mm) C:XF patina