Játékok Tételek száma: 63
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522709
12856
408
Toys, board-games
Sakk készlet, igényes szovjet műanyag 41x41 cm 2529152
12857
408
Toys, board-games
Porcelán fejű bohóc hintán, piszkos ruha, h: 26 cm 2522975
12858
408
Toys, board-games
cca. 1970 játék sportautó, kopott, sérülésekkel. h: 28 cm 2522978
12859
408
Toys, board-games
cca. 1970 játék sportautó GAMA/Ferrari, kopott, sérülésekkel. h: 34 cm 2522983
12860
408
Toys, board-games
Playmobil figura, műanyag, kopott, m: 66 cm 2531157
12861
408
Toys, board-games
Angol gyermekeknek, nyelvoktató játék, 1-2. rész. Eredeti dobozukban, tartozékaikkal (előfordulhat, hogy hiányos). 2526496
12862
408
Toys, board-games
Hiányos póker készlet dobozban. 2529526
12863
408
Toys, board-games
Bridge készlet kartondobozban. 2527562
12864
408
Toys, board-games
2 db retro teniszütő tokkal. 2529511
12865
408
Toys, board-games
Retró kacsás búgócsiga, működik, m:12cm, d: 14cm 2527196
12866
408
Toys, board-games
2 db régi társasjáték, domino, eredeti dobozában 2526955
12867
408
Toys, board-games
2 db fa társasjáték eredeti dobozában Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft