Bolhapiac Tételek száma: 867
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2512583
12541
408
Flea Market
Iparművészeti Vállalatos Retró fém doboz, kopott, 15x10x3cm 2430897
12542
408
Flea Market
Szürkéskék gyöngyös bizsu szett, nyaklánc + 2 pár fülbevaló 2466749
12543
408
Flea Market
Pancer lánc, bőr díszítéssel 2466733
12544
408
Flea Market
Zöld ásványokból álló karperec 2466751
12545
408
Flea Market
Fehér kövekkel gazdagon kirakott nyakék, kis kopásnyomokkal 2526655
12546
408
Flea Market
Vegyes bizsuk, gyűrű, karlánc, reif, madzsetta pár, bross, kopott. 2525459
12547
408
Flea Market
Cipőgomboló és körömcsipesz, fém, kopott. 2526661
12548
408
Flea Market
2 db bross Limoges és camea jellegű, egyik jelzett, kopott, d: 5,5 és 4,5cm 2464442
12549
408
Flea Market
Parker töltőtoll, arany (Au) 18K tollheggyel, jó állapotban, h: 12,5 cm 2522782
12550
408
Flea Market
Német ólom bross, figurális, Deuchelried 1976 felirattal, kopott. 10x7,5cm 2525469
12551
408
Flea Market
Pocket Balance húzós mérleg, kiló mérő. h:18 cm 2525422
12552
408
Flea Market
Nagyító, fa, csont és gyöngyház kombinációjával díszített fogóval, kopott, apró repedés. h: 16,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft