Bolhapiac Tételek száma: 867
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2511302
12385
408
Flea Market
Fehérorosz modern fém tartó eszköz (szalvétatartó?), gazdag népies ornamentikával díszített, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x13x4 cm 2480173
12386
408
Flea Market
2480169
12387
408
Flea Market
Vörösréz iparművész doboz, fa betéttel, fedél sarkain kis deformációval, 19×10×4 cm 2480176
12388
408
Flea Market
Színházi táska, szintetikus napkő díszítéssel, 23×13 cm 2524538
12389
408
900
Flea Market
Retró fém üdítős kupak gyűjtemény, 31 db, kartonra ragasztva 2530976
12390
408
Flea Market
Senator Regent töltőtoll készlet fa díszdobozban 19x12 cm 2525383
12391
408
Flea Market
Doboz, ezüstözött alpakka, jelzett, erősen kopott. 12x8,5x4,5cm 2530364
12392
408
Flea Market
Antik kis pisztoly gyűjtő replika 23 cm 2531734
12393
408
Flea Market
Japán kihúzható távcső, Made in Japan jelzéssel, kopásnyomokkal, működik, h: 28 cm 2528772
12394
408
Flea Market
Régi réz mérlegsúlyok, 9 db, fa tartóban 2528760
12395
408
Flea Market
Fém váza, jó állapotban, m: 19,5 cm 2528770
12396
408
Flea Market
Kínai füstölőtartó, m: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft