Bolhapiac Tételek száma: 867
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492530
11960
408
Flea Market
2 db fém ékszertartó állvány, új állapotban, 31x22x10 cm 2492538
11961
408
Flea Market
Orvosi fertőtlenítő doboz, fém, kopásnyomokkal, 29x15x9 cm 2492568
11962
408
Flea Market
NRA (National Rifle Association) terepmintás vászon válltáska, sporttáska, jó állapotban, 47x22x26 cm 2492423
11963
408
Flea Market
7 db ásvány arcmasszírozó (hegyikristály, rózsakvarc, tigrisszem, vörös jáspis, aventurin, lapis lazuli), bontatlan csomagolásban, angol nyelvű leírással 2468939
11964
408
Flea Market
Jean Louis Feel high. dobozában teli üveggel. 100 ml 2468945
11965
408
Flea Market
3 db régi bőr- és csipke kesztyű kopottak 2409030
11966
408
Flea Market
cca 1940-50 3 db fém doboz: Ovomaltine, Jemalt és Maltiron, kopott 2498078
11967
408
Flea Market
cca. 1940 Seidel Naumann írógép, magyar betűkiosztással, kopott, sérült, dobozban. 2448279
11968
408
Flea Market
Budapest dombornyomott réz tál, város nevezetességeivel d: 18 cm 2411095
11969
408
Flea Market
Fém fali dísztányér, közepén ötágú csillaggal, peremén virágokkal (?) díszített, kopásnyomokkal, d: 25 cm 2484069
11970
408
Flea Market
Szeszfokoló dobozában 29 cm 2437424
11971
408
24000
Flea Market
Antik bronz kétkarú asztali lámpa, bekötve, működik, a gyertyákon kisebb sérülésekkel, 35,5x30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft