Bolhapiac Tételek száma: 867
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2526720
12215
408
Flea Market
Ezüstözött alpakka tál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kisebb horpadással, 30x19 cm 2526696
12216
408
Flea Market
Réz tyúk figura, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 10 cm 2526658
12217
408
Flea Market
Vegyes bizsuk (karperec, bross, fülklipsz pár, stb.), 12 db, kézzel festett, kissé sérült fa dobozban, d: 12 cm 2525666
12218
408
Flea Market
Régi nyalóka öntőforma, krokodil figura, fém, korának megfelelő állapotban, foltokkal, 21,5x12 cm 2525665
12219
408
Flea Market
Régi nyalóka öntőforma, hal figura, fém, korának megfelelő állapotban, kisebb rozsdafoltokkal, 21x10,5 cm 2525662
12220
408
Flea Market
Régi nyalóka öntőforma, baba figura, fém, korának megfelelő állapotban, kisebb rozsdafoltokkal, 21x9 cm 2525655
12221
408
Flea Market
Régi nyalóka öntőforma, kakas figura, fém, korának megfelelő állapotban, 21,5x6 cm 2532223
12222
408
Flea Market
Nike stoplis focicipő 40-es méret 2532214
12223
408
Flea Market
Kerámia asztali fűszeres, olajos készlet, mustáros. Jelzés nélkül, rattan tartóval 31 cm 2526159
12224
408
Flea Market
Retró férfi pipere készlet, benne tükör, körömreszelő, kefe, stb., műbőr táskában, 28x15x5 cm 2526238
12225
408
Flea Market
6 db különféle üveg dugó, közte egy dekoratív, nagyobb méretű, egy sérült, néhány csorbával, h: 3-10 cm + gyöngyös díszítésű parafadugó + üveg toll- és ceruzatartó, d: 7 cm 2526255
12226
408
Flea Market
4 db drótvázas papír lámpaernyő, közte egy erősen és egy kissé sérült, m: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft