Bolhapiac Tételek száma: 867
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2530383
12118
408
Flea Market
Alfo Colorama 12×50 Sehfeld látcső bőr tokkal 2505482
12120
408
Flea Market
Karácsonyi horgolt terítő szép állapotban. 200x320cm 2510700
12121
408
Flea Market
"Veszélyes hulladék Raschiggyűrű" feliratos zománcozott fém tábla, foltos, 24x39,5 cm 2523178
12122
408
Flea Market
Exkluzív boros készlet nyitóval, hőmérővel, eredeti dobozában 2523175
12123
408
Flea Market
2 db sörös korsó, fém fedeles kerámia 16 cm 2523171
12124
408
Flea Market
Exkluzív íróasztali szett. Műkő. Újszerű állapotban, eredeti dobozában. 2523190
12125
408
4400
Flea Market
Vintage ékszeres doboz, belül bársonnyal bélelt, kis sérüléssel, kulcs nélkül. 25x15x6 cm 2531241
12126
408
Flea Market
2530991
12127
408
15000
Flea Market
Fekete, bőr orvosi táska 41 cm 2530995
12128
408
Flea Market
Kiméretű tárgyak, prés, tűzoltószer, stb 2531022
12129
408
Flea Market
10 db konyhai tárgy, eszköz. Sütőforma, dugóhúzó, stb 2522821
12130
408
Flea Market
cca 1910 Zombor, Vadászkürt kávéház 2 db alpakka kehely, üvegbetét nélkül, Szandrik, jelzett. m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft