Bolhapiac Tételek száma: 867
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2511265
12082
408
Flea Market
Royal Queen Sheffield ezüstözött fém fűszertartó 3 db szóróval, alján jelzett, kopott, kettő szóró teteje laza (elhasználódott menettel), m: 16 cm, szórók m: 8 cm 2528754
12083
408
Flea Market
Régi fém karácsonyfatalp, m: 24,5 cm, 35x37x38 cm 2531608
12084
408
Flea Market
Papír koffer. Csehszlovák, cca 1965 jó állapotban 52x31 cm Kulccsal 2531605
12085
408
Flea Market
Hiúz gerezna, kikészített bőr, szőrme. 88 cm 2463763
12086
408
Flea Market
Fém tálca ornamentiukus motívumokkal, kopásnyomokkal, 39×28 cm 2512612
12087
408
3800
Flea Market
Cohr Denmark réz gyertyatartó, jelzett, m: 23,5 cm 2512697
12088
408
Flea Market
Őz trófea, fa alapon, h: 32 cm 2512809
12089
408
3800
Flea Market
10 db ezüstözött szalvétagyűrű, d: 3,5 cm 2512818
12090
408
Flea Market
Vörösréz fedeles tál, merőkanállal, d: 26 cm, m: 31 cm 2512833
12091
408
4800
Flea Market
Réz üst, fém fogóval, m: 15 cm 2526161
12092
408
Flea Market
Panno souvenir Gorjanka. Réz dombormű. Fali dísz. 50x18 cm 2526164
12093
408
Flea Market
Olimpiai? láng. Orosz réz dombormű. Fali dísz. 22x59 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft