https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000007/1933-Magyarorszag-helysegnevtara-Szerk-es-kiadja-A-M-Kir-Kozponti-Statisztikai-Hivatal-B~II2443661
2443661
15026
408
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
LeÃrás:
1933 Magyarország helységnévtára. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933., Hornyánszky Viktor Rt., X+839+1 p. + 7 (térképek, 1 kétoldalas) t. + 8 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor