https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 141

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Diószegi, György-Gáti, József: A multitude of spectacles. Hungarys Role in the History of World Exhibitions. Bp., 1992.,B+H. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15751.

Diószegi, György-Gáti, József: A multitude of spectacles. Hungary's Role in the History of World Exhibitions. Bp., 1992.,B+H. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar történelmi okmánytár, a brüsseli országos levéltárból és a burgundi könyvtárból. I. köt.: 1441-1538. Összeszedte s lemásolta: Hatvani Mihály. Monumenta Hungariae Historica. Magyar Történelmi Emlékek. I. Osztály Okmánytárak I. köt. Pest, 1857., MTA,(Emich Gusztáv-ny.), XXI+2+387 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, ex libris-szel.
15752.

Magyar történelmi okmánytár, a brüsseli országos levéltárból és a burgundi könyvtárból. I. köt.: 1441-1538. Összeszedte s lemásolta: Hatvani Mihály. Monumenta Hungariae Historica. Magyar Történelmi Emlékek. I. Osztály Okmánytárak I. köt. Pest, 1857., MTA,(Emich Gusztáv-ny.), XXI+2+387 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Az 1873. évi december 22-iki 188. ülésbol kiküldött 21-es bizottság naplója. Az Országgyűlési Gyorsiroda hivatalos feljegyzéseiből Szerk.: Nagy Iván. Bp., 1874., Magyar Királyi Államnyomda, 139+1 p. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
15753.

Az 1873. évi december 22-iki 188. ülésbol kiküldött 21-es bizottság naplója. Az Országgyűlési Gyorsiroda hivatalos feljegyzéseiből Szerk.: Nagy Iván. Bp., 1874., Magyar Királyi Államnyomda, 139+1 p. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Demokratikus Magyarország Monográfiája.   1848-1948. Száz év a szabadságért. Szerk.: Szendrő Ferenc. Az irodalmi szemelvényeket és a mű bibliográfiáját Tiszay Andor válogatta és állította össze.;   Negyvennyolctól negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre.;   Negyvennyolc szellemében a jobb magyar jövőért! A 48-as ifjúsági bizottságok országépítő munkája. 1947-1948-ig.   Bp., 1948, Dolgozók Kultúrszövetsége, (Kispest, Faragó Imre-ny.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel.
15754.

Demokratikus Magyarország Monográfiája. 1848-1948. Száz év a szabadságért. Szerk.: Szendrő Ferenc. Az irodalmi szemelvényeket és a mű bibliográfiáját Tiszay Andor válogatta és állította össze.; Negyvennyolctól negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre.; "Negyvennyolc szellemében a jobb magyar jövőért! " A 48-as ifjúsági bizottságok országépítő munkája. 1947-1948-ig. Bp., 1948, Dolgozók Kultúrszövetsége, (Kispest, Faragó Imre-ny.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp. 1938., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 300 p. Második bővített kiadás! Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.
15755.

Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp. 1938., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 300 p. Második bővített kiadás! Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Kis Józsefné-Garamvölgyi Ernőné (szerk.): Régi magyarországi nyomtatványok I-II. A Lévay József Könyvtár katalógusai 4. Miskolc, 1990. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15756.

Dr. Kis Józsefné-Garamvölgyi Ernőné (szerk.): Régi magyarországi nyomtatványok I-II. A Lévay József Könyvtár katalógusai 4. Miskolc, 1990. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Dán Ofry: Egy évszázad tanúja.A Dr. Hermann Dezső- dosszié. Bp, 2000, Aranymetszés Kiadó. Kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
15757.

Dán Ofry: Egy évszázad tanúja.A Dr. Hermann Dezső- dosszié. Bp, 2000, Aranymetszés Kiadó. Kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Réti László: A Magyar Tanácsköztársaság helyi szervei és pecsétjeik. Bp, 1973, Akadémiai kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.
15758.

Réti László: A Magyar Tanácsköztársaság helyi szervei és pecsétjeik. Bp, 1973, Akadémiai kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyarok a Kárpát-medencében. Szerk.: Glatz Ferenc. História könyvek. Bp., 1988, Pallas Lap- És Könyvkiadó, 335 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, használt állapotban.
15759.

Magyarok a Kárpát-medencében. Szerk.: Glatz Ferenc. História könyvek. Bp., 1988, Pallas Lap- És Könyvkiadó, 335 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, használt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyarország története képekben, Szerk.: Kosáry Domokos, Bp, 1971, Gondolat Könyvkiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, kicsit szakadt
15760.

Magyarország története képekben, Szerk.: Kosáry Domokos, Bp, 1971, Gondolat Könyvkiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, kicsit szakadt

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Stéphane Courtois - Nicolas Werth et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Ford.: Benyhe János. Szerk.: Fázsy Anikó. Bp., 2000, Nagyvilág. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15761.

Stéphane Courtois - Nicolas Werth et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Ford.: Benyhe János. Szerk.: Fázsy Anikó. Bp., 2000, Nagyvilág. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
A Horn-kormány tisztségviselő almanachja. 1994. júl. 15-1998. jún. Szerk.: Kordela László. Bp., 1998., Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15762.

A Horn-kormány tisztségviselő almanachja. 1994. júl. 15-1998. jún. Szerk.: Kordela László. Bp., 1998., Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz