Diószegi, György-Gáti, József: A multitude of spectacles. Hungary's Role in the History of World Exhibitions. Bp., 1992.,B+H. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Magyar történelmi okmánytár, a brüsseli országos levéltárból és a burgundi könyvtárból. I. köt.: 1441-1538. Összeszedte s lemásolta: Hatvani Mihály. Monumenta Hungariae Historica. Magyar Történelmi Emlékek. I. Osztály Okmánytárak I. köt. Pest, 1857., MTA,(Emich Gusztáv-ny.), XXI+2+387 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, ex libris-szel.
Az 1873. évi december 22-iki 188. ülésbol kiküldött 21-es bizottság naplója. Az Országgyűlési Gyorsiroda hivatalos feljegyzéseiből Szerk.: Nagy Iván. Bp., 1874., Magyar Királyi Államnyomda, 139+1 p. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Demokratikus Magyarország Monográfiája.
1848-1948. Száz év a szabadságért. Szerk.: Szendrő Ferenc. Az irodalmi szemelvényeket és a mű bibliográfiáját Tiszay Andor válogatta és állította össze.;
Negyvennyolctól negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre.;
"Negyvennyolc szellemében a jobb magyar jövőért! " A 48-as ifjúsági bizottságok országépítő munkája. 1947-1948-ig.
Bp., 1948, Dolgozók Kultúrszövetsége, (Kispest, Faragó Imre-ny.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel.
Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp. 1938., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 300 p. Második bővített kiadás! Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.
Dr. Kis Józsefné-Garamvölgyi Ernőné (szerk.): Régi magyarországi nyomtatványok I-II. A Lévay József Könyvtár katalógusai 4. Miskolc, 1990. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dán Ofry: Egy évszázad tanúja.A Dr. Hermann Dezső- dosszié. Bp, 2000, Aranymetszés Kiadó. Kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
Réti László: A Magyar Tanácsköztársaság helyi szervei és pecsétjeik. Bp, 1973, Akadémiai kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.
Magyarok a Kárpát-medencében. Szerk.: Glatz Ferenc. História könyvek. Bp., 1988, Pallas Lap- És Könyvkiadó, 335 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, használt állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.