Késmárky Levente: II. Rákóczi Ferenc szabadságharca. Bp., é.n., Palladis Rt., 192 p. Nemes Mihály rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Von Kurt Horedt-Dumitru Protase: Ein völkerwanderungszeitlicher Schaftzfund und Cluj-Someseni (Siebenbürgen.) Sonderdrucke aus Germania 48., 1970,1-2. Halbband, Germania 50., 1972.,1-2. Halbband. Berlin, 1971-1972., Walter de Gruyter, 85-98 p. + 5 (Tafel 21-25.) t.; 174-220 p.+24 (Tafel 21-56) t. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel és egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Rajta a népvándorláskori apahidai gepida kincsleletről készült fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Az egyik szerző, Kurt Horedt (1914-1991) erdélyi szász őstörténész, az második apahidai kincsleletet feltáró régész dedikációjával.
Dr. Iványi Béla: címeres és egyéb pecsétek a Keszthelyi Hercegi Levéltár tolnai részében. Különlenyomat a Magyar Családtörténeti Szemle 1943. évfolyamának számaiból. Papírkötés, jó állapotban
Könyvesbolt, kőrisfával. Írások a Láng-Tékáról és huszonöt évről. Bp, 2014, Láng-Téka. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Rédei Éva részére szóló azonosítatlan dedikációval.