Dr. Gustave Le Bon: A tömegek lélektana. Fordította Balla Antal. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, sérült lappal 193-199 oldalnál,