17331.
408. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 200 Ft
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör újabb utazásai háborúban és békében. I. köt.: Dörmögő Dömötör és az angol labdarúgók. II. köt.: Dörmögő Dömötör utazása Budapest körül. III. köt.: Dörmögő Dömötör lakodalma. Moldován Béla rajzaival. Bp., 1914, Franklin. 4 egészoldalas képtáblával. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, 2 hiányzó táblával, megviselt állapotban.