17054.
408. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
1 200 Ft
Biszkup Ferenc, dr. Guoth János, dr. Horn Péter: Haszongalamb-tenyésztés. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1976, MezÅ‘gazdasági Kiadó, 250+XXIV p. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papÃrkötés, kissé sérült, kopott borÃtóval és gerinccel.