Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 77

17042.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balázs Sándor: Gombatermesztés. Bp., 1979, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17043.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza és Társa. 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval.
17044.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kissé kartonált papírkötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban.
17046.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Georges Blond - Germaine Blond: Évezredek asztalánál. Táplálkozásunk története. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, szakadt, foltos papír védőborítóban.
17047.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17048.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db régebbi román nyelvű borászati könyv: Ing. Al. P. Ionescu: Vinul. Bukarest, 1933, Institutul de Arte Grafice Bucovina. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos és szakadozott borítóval, utolsó lap jobb felső sarka sérült. + Ing. Al. P. Ionescu: Viticultura Practica. Bukarest, é.n., Proapsirea Agriculturi. 32 ábrával illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos és sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal
17049.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
17050.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Folyékony sziget. Ír kocsmakulturális antológia. Szerk.: Kovács Gábor és Vétek György. Maláta Zsebkönyvek. 3. Bp., 1999., Quóta Bt. Kiadói kartonált papírkötés.
17051.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kolbai Károly: Útmutató újgyepek magvetéses telepítéséhez. Bp., 1943., M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium. Papírkötés, javított gerinccel, hiányzó borítóval, foltos.
17052.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Matolcsy Ildikó: Étkek, tippek, fortélyok; Bp., 1985. Kiadói kartonálásban
17053.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft